Slidebel je automatická tiskárna pro podložní mikroskopická sklíčka. Bez omezení, bez limitů, s vysokým rozlišením i rychlostí tisku. Dostupná pro každého.

Již nepotřebujete dedikovaná sklíčka se speciálním povrchem pro spolehlivý tisk. Slidebel tiskne na jakýkoliv povrch sklíček. Nezáleží na kvalitě matování vašeho sklíčka, nezáleží na jeho barvě, nezáleží, zda používáte sklíčka špičkové kvality se zabroušenými hranami, nebo ekonomická řezaná sklíčka, nepotřebujete ani zabroušené rohy skel, konečně můžete tisknout i na zcela čirá sklíčka!
Slidebel DUO
 
 
Slidebel používá k potisku skel termální potisk na chemicky odolné štítky, tzv. "Chemlabels", navržené speciálně pro odolnost vůči laboratorním chemikáliím. Tyto štítky jsou při tisku laminovány přímo na povrch sklíčka. Tímto způsobem získáte výhody zclena nenáročného tisku na kvalitu sklíček a zároveň je zamezeno kontaktu citlivé tiskové hlavy přímo s ostrý skelným prachem. Kvalita tisku dosahuje extrémně ostrých kontur a je plně vhodná pro tisk čárových a QR kódů.
Vysoká spolehlivost tiskárny Slidebel je dosažena zamezením přímého kontaktu tiskové hlavy s ostrým povrchem skla a skelným prachem. Odolnost a spolehlivost systému je dosažena použitím vysoce kvalitních  mechanických komponent a poskytuje tak spolehlivou funkčnost pro více než 1 milion vytištěných skel.
Rozšířená konektivita systému umožňuje použití jednak jako kompaktní tiskány pro tisk na vyžádání přímo u mikrotomu, nebo pro tisk dávkových aplikací připojených na LIS. Tiskárna Slidebel je pro připojení k LIS systémum vybavena nativními ovladači pro Windows, ovladači NiceLabel/BarTender a přímým programovacím jazykem EPL/ZPL.

Tiskárnu lze provozovat z vlastního PC pomocí softwaru, nebo skrze originální dotekovou obrazovku s možností doplnění o čtečku čárových kódů.
Kompaktní design 34x14cm
Zásobníky na krabičku sklíček (50ks)
Výstupní zásobník na 35 sklíček, nebo na vyžádání s vysokou kapacitou
Kompatibilita s jakýmkoliv podložním sklem
Tisk ze zásobníku na skla s možností dodatečného vložení dalšího sklíčka manuálně
Vysoká rychlost tisku až 18 skel za minutu
Rozlišení 300dpi
Nízké servisní náklady
Váš dodavatel pro laboratoře i klinické praxe v oblasti histologie a cytologie
©  2019 zena-r.cz